Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Typy licencji

Typ licencji charakteryzuje cel, w jakim licencja została dostarczona (komercyjna, akademicka) oraz sposób, w jaki będzie użytkowana – licencja lokalna (na pojedyncze stanowisko) lub sieciowa (do pracy w sieci).

Licencja Lokalna

Przy zakupie licencji na pojedyncze stanowisko, oprogramowanie można zainstalować na dowolnej liczbie komputerów, ale w danym momencie może być użytkowane jedynie na tym komputerze, do którego podłączony jest klucz zabezpieczający.

Licencja Sieciowa

Przy zakupie licencji sieciowej oprogramowanie może być wykorzystywane przez wielu użytkowników komputerów połączonych w sieci. Z oprogramowania w wersji sieciowej może korzystać dowolna liczba użytkowników, natomiast maksymalna liczba użytkowników pracujących równocześnie określona jest liczbą opłaconych licencji. W celu uruchomienia programu niezbędny jest wówczas odpowiedni sieciowy klucz zabezpieczający podłączony do komputera w sieci.

Licencje akademickie

Licencje Akademickie oprogramowania GEO5 oferowane są w bardzo korzystnych cenach do celów wyłącznie niekomercyjnych. Więcej informacji na temat Licencji Akademickich.

Klucze zabezpieczające

Nasze oprogramowanie dostarczamy w komplecie z kluczami sprzętowymi, które zabezpieczają oprogramowanie przed nielegalnym użytkowaniem lub kopiowaniem.

Klucz zabezpieczający jest małym urządzeniem podłączanym do portu USB komputera.

Rozróżniamy następujące typy kluczy zabezpieczających: Lokalny – do pojedynczych stanowisk komputerowych (licencja lokalna), Sieciowy – do komputerów połączonych w sieci (licencja sieciowa) oraz Czasowy – do pojedynczych komputerów (opcja leasingu lub licencja studencka).

Pobierz kompletną Umowę Licencyjną w formacie PDF.

Czy potrzebujesz więcej informacji?

Więcej informacji w cenniku. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.