Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Zalety programu Obsługi Fine

Program Obsługi Fine gwarantuje następujące korzyści:

  • Bezpłatne aktualizacje i nowe wersje wszystkich zakupionych programów
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z programami w formie telefonicznej lub elektronicznej gorącej linii
  • Pomoc techniczna zapewniana przez wybitnych ekspertów posiadających doświadczenie w stosownej dziedzinie
  • NOWOŚĆ - 10% rabat na zakup nowych programów

Aktualizacje Programów

Rozwój programów to ciągły proces udoskonalania, sprawdzania i ponownego wprowadzania poprawek. Firma Fine okresowo wprowadza nowe, zaktualizowane wersje programów. Możecie Państwo zawsze posiadać najnowsze wersje oprogramowania w możliwie najniższych cenach – tylko przystępując do Programu Obsługi Fine.

Wsparcie techniczne

W przypadku wystąpienia problemów z produktami firmy Fine, istnieje możliwość uzyskania wsparcia technicznego. Wówczas szybko i profesjonalnie pomożemy rozwiązać trudności związane z instalacją, obsługą lub konfiguracją naszego oprogramowania. Zapewniamy bezpłatne podstawowe wsparcie techniczne dla wszystkich użytkowników naszych programów poprzez pocztę elektroniczną lub faks. Priorytetowa pomoc w formie gorącej linii zapewniana jest tylko klientom, którzy aktywowali Program Obsługi Fine.

Profesjonalne wsparcie inżynieryjne

Pomagamy Państwu w zadaniach i problemach analizowanych z wykorzystaniem oprogramowania Fine. Profesjonalna pomoc inżynieryjna zapewniana jest przez doświadczonych, wykwalifikowanych ekspertów w stosownych dziedzinach. Wsparcie dostępne jest poprzez pocztę elektroniczną lub w razie konieczności przez telefon.

Rabat na zakup nowych programów GEO5

Doceniamy, że zaufali nam Państwo decydując się na korzystanie z oprogramowania GEO5 i uczestnictwa w Programie Obsługi FINE. Z myślą o naszych najlepszych klientach przygotowaliśmy dodatkową gwarantowaną korzyść, rabat 10% na zakup kolejnych programów bez zbędnych negocjacji. Mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do wypróbowania naszych pozostałych Programów i dalszej owocnej współpracy. Rabat jest dostępny dla wszystkich uczestników Programu Obsługi FINE od dnia 18.10.2016 (regulamin dostępny tutaj).

Czy potrzebujesz więcej informacji?

Więcej informacji w cenniku. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.