Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

Licencje Edukacyjne

Fine oferuje licencje programów GEO5 dla celów edukacyjnych wyższym uczelniom i innym ośrodkom akademickim na bardzo korzystnych warunkach.

Kto jest uprawniony?

Wykładowcy (nauczyciele) z ośrodków akademickich prowadzący zajęcia, które prowadzą do uzyskania stopni inżynierskich i wyższych. Oprogramowanie może być wykorzystywane wyłącznie do celów dydaktycznych.

Co zawiera GEO5 Pakiet Edukacyjny?

Pakiet Edukacyjny zawiera wszystkie programy GEO5. Programy w wersji edukacyjnej nie mają żadnych ograniczeń obliczeniowych.

Jaki jest koszt?

  • Koszt GEO5 Pakietu Edukacyjnego wynosi 4500 PLN dla 10 użytkowników
  • Koszt GEO5 Pakietu Edukacyjnego wynosi 7000 PLN dla 50 użytkowników

GEO5 Pakiet Edukacyjny jest licencją sieciową wykorzystującą sieciowy klucz zabezpieczający USB, którego koszt zawarty jest w cenie pakietu*.

W celu zamówienia GEO5 Pakietu Edukacyjnego prosimy o wypełnienie Formularza.

Jakie są możliwości utrzymania i wsparcia?

Aktualizacje GEO5, nowe edycje oraz wsparcie techniczne można uzyskać wybierając jedną z trzech poniższych propozycji:
  • Wspominając GEO5 w pracach naukowych/artykułach i wyrażając zgodę na ich opublikowanie w dziale Prace Badawcze na stronie internetowej Fine **
  • Umieszczając na stronie internetowej Wydziału czy Instytutu wzmiankę o GEO5 z linkiem do strony producenta, o następującej treści: “Wydział/Instytut_______________ Politechniki/Uniwersytetu________________ wykorzystuje licencję edukacyjną oprogramowania geotechnicznego GEO5 Geotechnical Software Suite dostarczanego przez firmę Fine.”
  • Wykupując roczny abonament Programu Obsługi Fine do oprogramowania GEO5, którego koszt wynosi 15% kosztu licencji rocznie (odpowiednio 675PLN lub 1050PLN)

Jakie są różnice pomiędzy licencją Edukacyjną i licencją Profesjonalną?

Licencje Edukacyjne GEO5 nie mają żadnych ograniczeń obliczeniowych czy projektowych i obejmują wszystkie programy GEO5 (obecnie około 30.). Jedyne ograniczenia dotyczą dokumentacji wynikowych:
  • Dokumentacje (raporty wyników) są oznakowane w tle tekstem: "Licencja Edukacyjna – oprogramowanie może być użytkowane wyłącznie do celów dydaktycznych".
  • Nie ma możliwości zapisu raportów w formatach edytowalnych, tj. Microsoft Word, Rich Text Format (RTF) czy format tekstowy.

Materiały edukacyjne

Wydawane przez nas Przewodniki Inżyniera są bardzo popularne w środowisku akademickim, wśród studentów i profesorów. Każdy rozdział opisuje sposób rozwiązania konkretnego zagadnienia inżynierskiego z wykorzystaniem oprogramowania GEO5. Pakiet instalacyjny GEO5 zawiera pliki demonstracyjne z przykładowymi zadaniami, które są opisane krok po kroku w Przewodnikach Inżyniera. Zachęcamy także do obejrzenia naszych samouczków wideo.

* Szczegółowe warunki licencji Edukacyjnych mogą się nieznacznie różnić w zależności od kraju zastosowania.

** Umieszczenie pracy badawczej czy artykułu autora na stronie internetowej Fine będzie miało miejsce wyłącznie po uzyskaniu zgody właściciela praw autorskich.

Więcej referencji