Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

GEO5

Materiały szkoleniowe i dydaktyczne

Materiały szkoleniowe pomagają zrozumieć, w jaki sposób można rozwiązać określone zadanie inżynierskie i jaka teoria jest w tym celu stosowana.
Przekonaj się jak naprawdę intuicyjne jest oprogramowanie GEO5, korzystając z poniższych materiałów szkoleniowych:

Przewodniki Inżyniera

Przewodniki Inżyniera to materiały szkoleniowe, które powstały w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych użytkowników. Celem każdego rozdziału jest wyjaśnienie, w jaki sposób można rozwiązać konkretny problem inżynierski za pomocą oprogramowania GEO5. Wiele z nich zawiera opis zadań modelowanych w Przykładowych plikach.

Przykłady weryfikacji

Większość Przewodników Inżyniera opisuje działanie przykładowych plików danych dostarczanych wraz z oprogramowaniem. Dzięki temu, studenci mogą skorzystać na porównaniu swoich wyników z przewodnikiem i zweryfikować, czy naprawdę zrozumieli temat i poprawnie zamodelowali przykład.

Samouczki wideo

Filmy instruktażowe wyjaśniają podstawowe zasady pracy w programach GEO5 i pokazują jak w prosty sposób rozwiązywać konkretne zadania z ich wykorzystaniem. Wszystkie filmy są dostępne także na naszym kanale YouTube “GEO5 Geotechnical Software”. Subskrybuj ten kanał, aby być na bieżąco.

Pomoc Online – F1

Pomoc Online - jest to pomoc kontekstowa, którą można uruchomić bezpośrednio z oprogramowania, naciskając przycisk „F1”. Odpowiada bezpośrednio na analizowany w danym momencie temat, udzielając pomocy krok po kroku, a także omawia wszystkie stosowane w programie metody obliczeniowe i teorie.

Pomoc jest również dostępna do pobrania w formacie PDF lub online na naszych stronach internetowych.

Przykłady weryfikacji

Przykłady te prezentują porównanie dokładności obliczeń przeprowadzonych w programach GEO5 z ręcznymi obliczeniami konkretnych zadań.

Zadania są jasno opisane, a także zawierają linki do przykładowych plików danych dystrybuowanych wraz z instalacją oprogramowania GEO5.

Chcesz wykorzystywać GEO5 w dydaktyce? Wypełnij formularz zapytania dla swojej uczelni.

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Więcej referencji