Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

GEO5

Podstawowe Cechy

GEO5 jest zintegrowanym pakietem oprogramowania służącym do projektowania różnorodnych zagadnień geotechnicznych z wykorzystaniem tradycyjnych metod analitycznych oraz Metody Elementów Skończonych (MES). Poszczególne programy służą do kompleksowej analizy danego rodzaju konstrukcji co czyni je intuicyjnymi i prostymi w obsłudze.

Wypróbuj GEO5. Bezpłatnie, bez ograniczeń obliczeniowych.

Rozwiązania większości Zagadnień Geotechnicznych

Oprogramowanie GEO5 stworzono aby umożliwić rozwiązanie większości zagadnień geotechnicznych. Począwszy od zadań podstawowych (projektowanie fundamentów, ścian oporowych, stateczności skarp i zboczy), po zagadnienia zaawansowane (projektowanie tuneli, analizę szkód wynikających z tunelowania czy analizę stateczności zboczy skalnych), do których zastosowanie mają wysoce wyspecjalizowane narzędzia z pakietu GEO5. Każdy program GEO5 oferuje kompleksowe rozwiązanie danego typu konstrukcji, użytkownikowi pozostaje jedynie wybór tych programów, które będą w jego praktyce przydatne.

Środowisko Przyjazne Użytkownikowi

GEO5 jest zintegrowanym pakietem programów o jednolitym środowisku graficznym, intuicyjnych i prostych w obsłudze, nie wymagających specjalnego szkolenia.

Od rozpoznania geologicznego do zaawansowanego projektowania

GEO5 to kompleksowy pakiet oprogramowania, który integruje dane geologiczne z rozwiązaniami wszystkich zaawansowanych zadań geotechnicznych.

Kombinacja Metod Analitycznych i MES

Analityczne metody obliczeniowe pozwalają użytkownikowi szybko i skutecznie projektować konstrukcje geotechniczne. Programy GEO5 umożliwiają transfer modelu analitycznego do programu MES, w celu przeprowadzenia jego analizy metodą elementów skończonych. Porównanie dwóch niezależnych rozwiązań znacząco zwiększa bezpieczeństwo konstrukcji.

Programy Wzajemnie ze sobą Powiązane

Istnieje możliwość transferu danych pomiędzy poszczególnymi programami GEO5 za pomocą GeoSchowka™. Ponadto wiele programów pozwala na przesłanie całej konstrukcji do dalszej analizy w innych programach.

Obsługa BIM

Programy GEO5 umożliwiają eksportowanie danych do wspólnych formatów BIM IFC oraz LandXML w celu wykorzystania w programach innych firm. Eksport zachowuje wszystkie opisy elementów, parametry gruntów i inne parametry obiektu.

Zgodność z Normami

Metody obliczeniowe wykorzystywane w programach GEO5, są znane i uznawane na całym świecie. GEO5 oferuje unikalny sposób wyboru norm, współczynników częściowych i metod obliczeniowych niezależny od definiowania konstrukcji. GEO5 zawiera wbudowaną bazę norm do wykorzystania, istnieje także możliwość stworzenia ustawień własnych.

Przejrzysta Wizualizacja Wyników

Programy GEO5 pozwalają łatwo generować przejrzyste, graficzne i tekstowe dokumentacje wynikowe, które mogą być w prosty sposób edytowane i dostosowywane do potrzeb Użytkownika. Rysunki tworzone przez Użytkownika i dodawane do raportu są automatycznie aktualizowane przy każdej zmianie wprowadzonych danych. Dokumentację można drukować bezpośrednio z programu, zapisywać jako PDF lub eksportować do edytorów tekstu (MS Word).

Więcej referencji

Materiały Szkoleniowe

Oprogramowanie GEO5 stanowi intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie do projektowania, nie wymagające szkoleń czy wsparcia w początkowym okresie użytkowania. W razie potrzeby, istnieje jednak możliwość skorzystania z szerokiej gamy materiałów szkoleniowych i dokumentacji, tj. przewodniki inżyniera, pomoc kontekstowa czy podręcznik użytkownika.

Przystępny Cenowo System Modułowy

Zaletą oprogramowania GEO5 jest jego modułowość. Pakiet zbudowany jest z wielu programów przystępnych cenowo. Istnieje możliwość zakupu tylko jednego programu, który jest niezbędny w danym momencie, a następnie dodawania kolejnych modułów w miarę dostępnych środków. Ceny poszczególnych programów, a także różnorodne oferowane rabaty podane są w cenniku oprogramowania.

Wsparcie Techniczne

Podstawowe Wsparcie Techniczne oferowane jest bezpłatnie wszystkim użytkownikom GEO5. Fine proponuje także program poszerzonego wsparcia – program Obsługi Fine. Program ten jest dostępny po opłaceniu rocznej opłaty abonamentowej i obejmuje gorącą linię wsparcia technicznego, profesjonalne doradztwo projektowe oraz nielimitowany dostęp do aktualizacji oprogramowania.

Liczne Wersje Językowe

Obecnie oprogramowanie GEO5 jest dostępne w następujących językach:

 • Angielski
 • Bułgarski
 • Chorwacki
 • Czeski
 • Chiński
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Grecki
 • Węgierski
 • Włoski
 • Polski
 • Portugalski
 • Rumuński
 • Rosyjski
 • Słowacki (tylko wyniki)
 • Hiszpański
 • Turecki
 • Wietnamski

Wypróbuj GEO5. Bezpłatnie, bez ograniczeń obliczeniowych.

Oprogramowanie nie działa na urządzeniach mobilnych. Możemy przesłać mailem link do pobrania.

Czy potrzebujesz więcej informacji?

Więcej informacji w cenniku. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.