Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

GEO5

Podstawowe Cechy GEO5

GEO5 jest zintegrowanym pakietem oprogramowania służącym do projektowania różnorodnych zagadnień geotechnicznych z wykorzystaniem tradycyjnych metod analitycznych oraz Metody Elementów Skończonych (MES). Poszczególne programy służą do kompleksowej analizy danego rodzaju konstrukcji co czyni je intuicyjnymi i prostymi w obsłudze.

Wypróbuj GEO5. Bezpłatnie, bez ograniczeń obliczeniowych.

Rozwiązania większości Zagadnień Geotechnicznych

Oprogramowanie GEO5 stworzono aby umożliwić rozwiązanie większości zagadnień geotechnicznych. Począwszy od zadań podstawowych (projektowanie fundamentów, ścian oporowych, stateczności skarp i zboczy), po zagadnienia zaawansowane (projektowanie tuneli, analizę szkód wynikających z tunelowania czy analizę stateczności zboczy skalnych), do których zastosowanie mają wysoce wyspecjalizowane narzędzia z pakietu GEO5. Każdy program GEO5 oferuje kompleksowe rozwiązanie danego typu konstrukcji, użytkownikowi pozostaje jedynie wybór tych programów, które będą w jego praktyce przydatne.

Środowisko Przyjazne Użytkownikowi

GEO5 jest zintegrowanym pakietem programów o jednolitym środowisku graficznym, intuicyjnych i prostych w obsłudze, nie wymagających specjalnego szkolenia.

Programy Wzajemnie ze sobą Powiązane

Istnieje możliwość transferu danych pomiędzy poszczególnymi programami GEO5 za pomocą GeoSchowka™. Ponadto wiele programów pozwala na przesłanie całej konstrukcji do dalszej analizy w innych programach.

Kombinacja Metod Analitycznych i MES

Analityczne metody obliczeniowe pozwalają użytkownikowi szybko i skutecznie projektować konstrukcje geotechniczne. Programy GEO5 umożliwiają transfer modelu analitycznego do programu MES, w celu przeprowadzenia jego analizy metodą elementów skończonych. Porównanie dwóch niezależnych rozwiązań znacząco zwiększa bezpieczeństwo konstrukcji.

Zgodność z Normami

Metody obliczeniowe wykorzystywane w programach GEO5, są znane i uznawane na całym świecie. GEO5 oferuje unikalny sposób wyboru norm, współczynników częściowych i metod obliczeniowych niezależny od definiowania konstrukcji. GEO5 zawiera wbudowaną bazę norm do wykorzystania, istnieje także możliwość stworzenia ustawień własnych.

Przejrzysta Wizualizacja Wyników

Programy GEO5 pozwalają łatwo generować przejrzyste, graficzne i tekstowe dokumentacje wynikowe, które mogą być w prosty sposób edytowane i dostosowywane do potrzeb Użytkownika. Rysunki tworzone przez Użytkownika i dodawane do raportu są automatycznie aktualizowane przy każdej zmianie wprowadzonych danych. Dokumentację można drukować bezpośrednio z programu, zapisywać jako PDF lub eksportować do edytorów tekstu (MS Word).

Materiały Szkoleniowe

Oprogramowanie GEO5 stanowi intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie do projektowania, nie wymagające szkoleń czy wsparcia w początkowym okresie użytkowania. W razie potrzeby, istnieje jednak możliwość skorzystania z szerokiej gamy materiałów szkoleniowych i dokumentacji, tj. przewodniki inżyniera, pomoc kontekstowa czy podręcznik użytkownika.

Przystępny Cenowo System Modułowy

Zaletą oprogramowania GEO5 jest jego modułowość. Pakiet zbudowany jest z wielu programów przystępnych cenowo. Istnieje możliwość zakupu tylko jednego programu, który jest niezbędny w danym momencie, a następnie dodawania kolejnych modułów w miarę dostępnych środków. Ceny poszczególnych programów, a także różnorodne oferowane rabaty podane są w cenniku oprogramowania.

Wsparcie Techniczne

Podstawowe Wsparcie Techniczne oferowane jest bezpłatnie wszystkim użytkownikom GEO5. Fine proponuje także program poszerzonego wsparcia – program Obsługi Fine. Program ten jest dostępny po opłaceniu rocznej opłaty abonamentowej i obejmuje gorącą linię wsparcia technicznego, profesjonalne doradztwo projektowe oraz nielimitowany dostęp do aktualizacji oprogramowania.

Liczne Wersje Językowe

Obecnie oprogramowanie GEO5 jest dostępne w następujących językach:

 • Angielski
 • Bułgarski
 • Chorwacki
 • Czeski
 • Chiński
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Grecki
 • Węgierski
 • Włoski
 • Polski
 • Portugalski
 • Rumuński
 • Rosyjski
 • Słowacki (tylko wyniki)
 • Hiszpański
 • Turecki
 • Wietnamski

Wypróbuj GEO5. Bezpłatnie, bez ograniczeń obliczeniowych.

Oprogramowanie nie działa na urządzeniach mobilnych. Możemy przesłać mailem link do pobrania.

Czy potrzebujesz więcej informacji?

Więcej informacji w cenniku. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.