GEO5

Przewodnik kupującego

Kup oprogramowanie w Sklepie Internetowym, lub prosimy o kontakt, lub skontaktować się z naszym Przedstawicielem.

Sposób finansowania

Subskrypcja

Subskrypcja zapewnia dostęp do najnowszego oprogramowania na podstawie rocznej opłaty subskrypcyjnej.

Licencja wieczysta

Licencja wieczysta zapewnia nieograniczony czas korzystania z oprogramowania w zakupionej Edycji. Nowsze Edycje są dostępne w ramach abonamentu Programu Obsługi lub po wykupieniu Jednorazowej Aktualizacji.

Rodzaj licencji

Oprogramowanie może pracować na jednym komputerze lub w sieci. Wybierz preferowany rodzaj licencji.

Dostawa

Klucz programowy (kod numeryczny) jest wysyłany e-mailem niezwłocznie po otrzymaniu płatności.

Klucz sprzętowy USB dostarczy firma kurierska. Jeśli jest taka potrzeba, po dokonaniu zakupu otrzymasz dodatkowo tymczasowy klucz programowy do użycia podczas oczekiwania na dostarczenie klucza sprzętowego (dotyczy tylko licencji lokalnych).

Instalację/aktualizację można pobrać w dowolnym momencie za pomocą Osobistego Instalatora.

Metody płatności

Karta bankowa

Bezpieczna i natychmiastowa płatność możliwa jest za pomocą następujących kart debetowych i kredytowych: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Jeśli korzystasz z karty bankowej jako metody płatności możesz również skonfigurować automatyczne odnawianie subskrypcji.

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa płatności kartą kredytową >>

Bezpieczna płatność kartą kredytową
  • Nasz sklep internetowy jest zabezpieczony technologią szyfrowania SSL
  • Dane karty kredytowej wprowadzasz bezpośrednio do naszego banku
  • Żaden z naszych pracowników nie ma dostępu do danych Twojej karty kredytowej
  • System płatności jest gwarantowany przez ČSOB Online Payment Gateway

Przelew bankowy

Twoje zamówienie zostanie przetworzone natychmiast po otrzymaniu płatności. Międzynarodowe przelewy bankowe mogą być wykonywane kilka dni.

Polityka zwrotów

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z oprogramowania, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu. Jeśli formą zabezpieczenia był klucz sprzętowy, aby otrzymać zwrot pieniędzy, musisz go nam odesłać

Więcej informacji o 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy »

Po otrzymaniu od Państwa przesyłki zwrotnej z kluczem zabezpieczającym lub informacji o dezaktywacji kodu numerycznego, dokonamy zwrotu poniesionego kosztu oprogramowania i poinformujemy o dokonanym zwrocie pocztą elektroniczną.

Dla Państwa bezpieczeństwa zalecamy wysyłanie przesyłek zwrotnych z kluczami USB w formie rejestrowanej.

Klucze SW (kody numeryczne) nie mogą być fizycznie zwrócone, dlatego konieczna jest dezaktywacja klucza SW i przesłanie nam zrzutu ekranu w celu weryfikacji. Instrukcje dotyczące dezaktywacji klucza SW znajdują się na stronie FAQ. Kodu numerycznego nie można używać wielokrotnie, dlatego nie zwracamy kosztu klucza SW (kodu).

Nie zwracamy kosztów przesyłki do Państwa (tj. dodatkowo opłaconej przesyłki ekspresowej) ani przesyłki zwrotnej. Nie zwracamy także kosztów innych specjalnych usług związanych z zamówieniem oraz zwrotem oprogramowania.

Zwrotu kosztów dokonujemy w tej samej formie płatności, która była wykorzystana przy zakupie. Przewidywany czas refundacji kosztów do 4 tygodni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

Ochrona i prywatność

Szanujemy twoją prywatność. W celu dostarczenia oprogramowania i zapewnienia odpowiedniego wsparcia (przez nas lub przez odpowiedniego Przedstawiciela Fine), musimy znać Twoje dane osobowe. Wykorzystujemy Twoje dane osobowe wyłącznie do naszych potrzeb i nigdy nie udostępnimy ich osobom trzecim. Będziemy chronić Twoje dane przed niewłaściwym wykorzystaniem. Więcej informacji o naszej Polityce prywatności.

Wypróbuj bezpłatnie GEO5 oprogramowanie

Aktywuj 14-dniową wersję testową bez ograniczeń analizy.