Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

Procesorzy danych osobowych

Nasi lokalni partnerzy mogą otrzymywać, w zgodzie z wymaganiami stawianymi przez rozporządzenie GPRD (RODO), dane osobowe klientów w celu zapewnienia im lokalnego wsparcia oraz dodatkowych usług (szkoleń, ofert handlowych itp.).  

Company name VAT
3DR Engineering Software Ltd. CY10269958K
ALIS bvba BE0675919061
ALLBIM NET SRL RO2355212
Applied Software Consultants s.r.o. SK2020301855
Intelligent BIM Solutions LT100006343210
CAD-süsteemide OÜ EE100521913
Geoportal d.o.o. SI49839586
HungaroCAD Informatikai Kft. HU10658329
INESA Consultoria y Formación Tecnica S.L ESB66734450
itech FR34339035636
MMGEO PL1250264172
Sigma-X Ltd. IE6574496P
Start Consult GmbH DE311154301
Tehnično svetovanje in posredništvo SI66653517