Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

Przewodnik Kupującego

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących zakupionego oprogramowania pozostajemy do Państwa dyspozycji. Można się z nami skontaktować poprzez Formularz Kontaktowy, pocztą elektroniczną lub telefonicznie z Lokalnym Przedstawicielem.

Jeśli nie są Państwo usatysfakcjonowani zakupionym oprogramowaniem, firma Fine oraz jej wyłączny przedstawiciel w Polsce – firma MMGEO oferują 30. dniową Gwarancję Zwrotu Pieniędzy.

Metody Płatności


Przelew (na podstawie Faktury lub Faktury Proforma)

Państwa zamówienie zostanie wysłane niezwłocznie po otrzymaniu płatności lub w szczególnych przypadkach, po otrzymaniu elektronicznego potwierdzenia wykonania przelewu.

Opcje Dostawy


Przesyłka Standardowa – bezpłatna

Przesyłki Standardowe na terenie kraju realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki wysyłane są listem poleconym, priorytetowym. Czas dostawy wynosi zwykle od 2 do 4 dni roboczych.

Przesyłka Ekspresowa

Przesyłki Ekspresowe na terenie kraju realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Przesyłka Ekspresowa dostarczana jest zwykle w następnym dniu roboczym (licząc od dnia nadania).

W Przesyłce

Państwa przesyłka zawiera: Klucz zabezpieczający (USB) oraz fakturę. Oprogramowanie dostarczane jest poprzez Osobisty Instalator, dostępny na naszej stronie internetowej w dowolnie wybranym momencie po podłączeniu klucza USB. Podręczniki Użytkowania i inne materiały szkoleniowe dostępne są do pobrania na naszej stronie internetowej w dziale Dokumentacja. W przypadku kolejnych zakupów naszego oprogramowania, gdy nie jest konieczna wysyłka klucza zabezpieczającego, oprogramowanie dostarczane jest od ręki przez Osobisty Instalator.

Polityka Zwrotów

Nasza 30. dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniędzy oznacza, że jeśli z jakiegoś powodu nie są Państwo usatysfakcjonowani kupionym oprogramowaniem, mogą Państwo zwrócić do nas przesyłkę (w oryginalnym stanie, nie zniszczoną) w ciągu 30 dni od daty jej otrzymania. Wówczas, otrzymają Państwo zwrot pełnej kwoty zapłaconej za oprogramowanie.

Więcej informacji na temat 30. dniowej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy »

Po otrzymaniu od Państwa przesyłki zwrotnej z kluczem zabezpieczającym lub informacji o dezaktywacji kodu numerycznego, dokonamy zwrotu poniesionego kosztu oprogramowania i poinformujemy o dokonanym zwrocie pocztą elektroniczną.

Dla Państwa bezpieczeństwa zalecamy wysyłanie przesyłek zwrotnych z kluczami USB w formie rejestrowanej.

Klucze SW (kody numeryczne) nie mogą być fizycznie zwrócone, dlatego konieczna jest dezaktywacja klucza SW i przesłanie nam zrzutu ekranu w celu weryfikacji. Instrukcje dotyczące dezaktywacji klucza SW znajdują się na stronie FAQ. Kodu numerycznego nie można używać wielokrotnie, dlatego nie zwracamy kosztu klucza SW (kodu).

Nie zwracamy kosztów przesyłki do Państwa (tj. dodatkowo opłaconej przesyłki ekspresowej) ani przesyłki zwrotnej. Nie zwracamy także kosztów innych specjalnych usług związanych z zamówieniem oraz zwrotem oprogramowania.

Zwrotu kosztów dokonujemy w tej samej formie płatności, która była wykorzystana przy zakupie. Przewidywany czas refundacji kosztów do 4 tygodni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

Rabaty

Oferujemy rabaty ilościowe w przypadku jednorazowego zakupu trzech lub większej liczby programów (szczegóły w Cenniku). Zniżka naliczana jest automatycznie po otrzymaniu zamówienia i uwzględniana w wysyłanej fakturze (lub fakturze proforma). Rabaty nie mogą być łączone pomiędzy produktami GEO5 i FIN EC. W przypadku zakupu pakietu ma zastosowanie rabat pakietowy, indywidualne rabaty nie obowiązują. Zniżki nie dotyczą aktualizacji oprogramowania.

Abonenci Programu Obsługi Fine uzyskują 10% rabatu na zakup nowych programów lub licencji.

Pakiety Programów

Oferujemy w specjalnych, obniżonych cenach pakiety programów z korzystnymi warunkami Programu Obsługi Fine i leasingiem. Koszt Programu Obsługi Fine wynosi rocznie 15% kosztu pakietu. Abonenci Programu Obsługi Fine otrzymują bezpłatnie nowo wydane programy dodane do pakietu, przy czym cena abonamentu pakietowego jest stała. Pakiet można również uzyskać, kupując brakujące programy z zastosowaniem najwyższej zniżki pakietowej.

Leasing

Pakiety i indywidualne programy można wypożyczyć za 45% ceny na jeden rok – dotyczy to zarówno licencji lokalnej, jak i sieciowej. Dzierżawę można w dowolnym momencie przedłużyć lub przekształcić w licencję stałą za 60% ceny.

Cena obejmuje pełną wersję programów i Programu Obsługi Fine, w tym rownież przyszłe aktualizacje. Cena klucza zabezpieczającego nie jest wliczona w cenę leasingu.

Koszt dodatkowego języka wyników wynosi 10% ceny leasingu. Dzierżawionych licencji nie obowiązują dodatkowe zniżki.

Licencja lokalna jest dostępna z czasowym kluczem zabezpieczjącym (sprzętowym USB lub programowym). Licencję sieciową dostarczamy wyłącznie z kluczem sprzętowym. Leasing pakietu można zamówić przez formularz zamówienia lub bezpośredni kontakt z Przedstawicielem lokalnym.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem poszczególnych programów, zachęcamy do kontaktu z nami.

Typy licencji

Typ licencji określany jest poprzez cel, w jakim została dostarczona (licencja komercyjna, akademicka) oraz sposób użytkowania: licencja lokalna (na pojedyncze stanowisko) lub licencja sieciowa (do większej liczby stanowisk w sieci). Więcej informacji na temat Typów Licencji.

Klucze zabezpieczające

Nasze oprogramowanie zabezpieczane jest za pomocą kluczy sprzętowych lub kluczy software-owych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych rodzajów kluczy zabezpieczających.

Wsparcie Techniczne

Podstawowe wsparcie techniczne oferujemy bezpłatnie wszystkim naszym Klientom i jest ono realizowane poprzez pocztę elektroniczną lub Formularz Kontaktowy Wsparcia Technicznego.

Jeżeli istnieje taka możliwość, podstawowe wsparcie techniczne jest również zapewniane użytkownikom posiadającym starsze wersje naszych programów. Jednakże, zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania obsługi technicznej dla wersji z co najmniej dwoma dostępnymi aktualizacjami. Możecie Państwo w każdej chwili zaktualizować oprogramowanie wykupując Jednorazową Aktualizację lub uzyskać dostęp do najnowszych wersji oprogramowania wykupując abonament roczny Programu Obsługi Fine.

Polityka Prywatności

Szanowni Państwo. Respektujemy Państwa prywatność. W celu dostarczenia zamówionego oprogramowania oraz zapewnienia wsparcia technicznego firma Fine i jej Przedstawiciele Lokalni wymagają udostępnienia Państwa podstawowych danych osobowych. Informujemy, że dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie dla potrzeb własnych i nie udostępniamy ich stronom trzecim.

Pobierz pełną Umowę Licencyjną w formacie PDF.

Czy potrzebujesz więcej informacji?

Więcej informacji w cenniku. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.