Link został przesłany na podany adres email.

Nie powiodło nam się wysłanie linku mailem. Prosimy o sprawdzenie Państwa poczty email.

Missing captcha code. Please check whether your browser is not blocking reCAPTCHA.

Invalid captcha code. Please try again.

GEO5

Normy a GEO5

Teorie obliczeniowe wykorzystywane w programach GEO5, są znane i uznawane na całym świecie dlatego nasze oprogramowanie może być stosowane wszędzie, niemniej jednak większość państw stosuje w projektowaniu lokalne normy i konwencje. GEO5 oferuje unikalny sposób wyboru norm i teorii obliczeniowych, co znacząco upraszcza pracę jednocześnie umożliwiając przeprowadzenie obliczeń według wszystkich wymaganych lokalnie podejść i norm.

Wypróbuj GEO5. Bezpłatnie.

GEO5 umożliwia

Podstawową ideą funkcjonowania programów GEO5 jest oddzielenie definiowania norm i teorii obliczeniowych od definiowania zagadnienia obliczeniowego (analizowanej konstrukcji). W pierwszej kolejności Użytkownik dokonuje wyboru własnych “Ustawień” – predefiniowanych norm, teorii czy podejść obliczeniowych do sprawdzania bezpieczeństwa konstrukcji – mających zastosowanie we wszystkich programach GEO5. Rozpoczynając pracę w wybranym programie, użytkownik nie musi już zastanawiać się nad wyborem norm, współczynników czy teorii ponieważ wszystkie posiadane przez niego aplikacje stosują te same, zdefiniowane wcześniej “Ustawienia” własne.

Programy umożliwiają także bardzo szybkie przełączanie pomiędzy różnorodnymi ustawieniami, dzięki czemu możliwe jest efektywne i proste przeprowadzenie obliczeń według różnych norm czy teorii obliczeniowych.

Programy udostępniają do zastosowania wybrane z ponad pięćdziesięciu predefiniowanych Ustawień (np. różnorodne Załączniki Krajowe państw Unii Europejskiej do EN 1997) lub też pozwalają na zdefiniowanie własnych, zupełnie innych ustawień. Stworzone Ustawienia własne, są zapisywane i mogą być następnie udostępniane innym użytkownikom oprogramowania.

Liczba dostępnych w programach podejść obliczeniowych i norm regularnie, z wydaniem każdej kolejnej wersji, wzrasta – w odpowiedzi na różnorodne potrzeby naszych Użytkowników.

Wybór norm i Ustawienia obliczeń (English, 2:06)

GEO5 Standards

Zapoznaj się ze sposobem pracy z normami (EN 1997, LRFD i innymi) w programach GEO5. Ten samouczek wideo wyjaśnia jak, w prosty sposób, dokonać wyboru normy lub zdefiniować ustawienia własne.

Certificates

GEO5 software is certified by Chinese Government (MOHURD)
and it also conforms to the Russian State Standard (GOST-R).

GEO5 China Certification GEO5 China Certification русский сертификат

GEO5 oszczędza Twój czas!

Więcej referencji

Wypróbuj GEO5. Bezpłatnie.

Oprogramowanie nie działa na urządzeniach mobilnych. Możemy przesłać mailem link do pobrania.

Czy potrzebujesz więcej informacji?

Więcej informacji w cenniku. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.